Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

0

Okresy ochronne ryb

Okresy ochronne ryb

Amur okres ochronny: brak
Belona okres ochronny: brak
Boleń okres ochronny: od 1 stycznia do 30kwietnia
Brzana okres ochronny: od 1 stycznia do 30 czerwca
Certa okres ochronny: w rzece Wiśle od zapory we Włocławku do jej ujścia od 1 września do 30 listopada; w rzece Wiśle powyżej zapory we Włocławku i w pozostałych rzekach od 1 stycznia do 30 czerwca.
Dorsz okres ochronny: brak
Głowacica okres ochronny: od 1 marca do 31 maja
Jaź okres ochronny: brak
Jelec okres ochronny: brak
Karaś okres ochronny: brak
Karp okres ochronny: brak
Kleń okres ochronny: brak
Krąp okres ochronny: brak
Leszcz okres ochronny: brak
Lin okres ochronny: brak
Lipień okres ochronny: od 1 marca do 31 maja
Łosoś okres ochronny: w rzece Wiśle i jej dopływach powyżej zapory we Włocławku od 1 października do 31 grudnia, w pozostałym okresie obowiązuje zakaz połowu łososia w czwartki, soboty i niedziele, na odcinku rzeki Wisły od zapory we Włocławku do jej ujścia od 1 grudnia do końca lutego; w okresie od 1 marca do 31 sierpnia obowiązuje zakaz połowu w piątki, soboty i niedziele, w pozostałych rzekach od 1 października do 31 grudnia.
Miętus okres ochronny: na wszystkich wodach z wyjątkiem strefy na Odrze od ujścia rzeki Warty do granic z wodami morskimi od 1 grudnia do końca lutego
Okoń okres ochronny: brak
Płoć okres ochronny: brak
Pstrąg okres ochronny: w przypadku pstrąga potokowego od 1 września do 31 stycznia w rzece Wiśle i jej dopływach od jej źródeł do ujścia rzeki San, w rzece San i jej dopływach oraz w rzece Odrze i jej dopływach od granicy państwowej z Republiką Czeską do ujścia rzeki Bystrzycy oraz w rzece Bystrzycy i jej dopływach. W pozostałych wodach od 1 września do 31 grudnia. Okres ochronny dla pstrąga tęczowego nie obowiązuje.
Sandacz okres ochronny: od 1 stycznia do 31 maja
Sieja okres ochronny: od 15 października do 31 grudnia
Sielawa okres ochronny: brak
Sum okres ochronny: 1 listopada do 30 czerwca* w rzece Odrze od ujścia rzeki Warty do granicy z wodami morskimi od 1 marca do 31 maja.
Szczupak okres ochronny: od 1 stycznia do 30 kwietnia.
Świnka okres ochronny: od 1 stycznia do 15 maja
Tołpyga okres ochronny: brak
Troć okres ochronny: w rzece Wiśle i jej dopływach powyżej zapory we Włocławku od 1 października do 31 grudnia, w pozostałym okresie obowiązuje zakaz połowu troci w czwartki, soboty i niedziele, na odcinku rzeki Wisły od zapory we Włocławku do jej ujścia od 1 grudnia do końca lutego; w okresie od 1 marca do 31 sierpnia obowiązuje zakaz połowu w piątki, soboty i niedziele, w pozostałych rzekach od 1 października do 31 grudnia.
Ukleja okres ochronny: brak
Węgorz okres ochronny: brak
Wzdręga okres ochronny: brak


Okresy ochronne ryb, to czas, w którym łowienie danych okazów jest zabronione. Okresy ochronne ryb zbiegają się w czasie przede wszystkim z momentem największego rozrodu danych gatunków, kiedy powinny być poddane szczególnej ochronie. Okresy ochronne ryb. 

Nasze Menu

Nasze wiadomości

Ostatnio komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasza sonda

Jak często jeździsz na ryby?
Co najmniej raz w tygodniu
Raz w miesiącu
Rzadziej niż raz w miesiącu
Głosuj wyniki

Ilość odwiedzin